Zajímaví hosté a letní slavnosti pokračují

sablikova_saudekDobré ráno Rádia Blaník i v létě navštěvují zajímaví hosté. Navíc stále pokračují Letní slavnosti, tento víkend vůbec poprvé ve východních Čechách.

Moderátor Pavel Kučera si pravidelně do svého ranní proudu zve zajímavé osobnosti, nedávno prostřednictvím „Blanického kouzelného sluchátka“ navštívila vlny Rádia Blaník i Martina Sáblíková, zlatá olympijská krasobruslařka.

V ranním interview Rádia Blaník jste se mohli dozvědět, že po ránu mívá Martina největší chuť na džem nebo vajíčka a pravidelně vstává mezi půl sedmou a sedmou hodinou. „Martině jsme za celou blanickou rodinu popřáli další vzácné kovy na hrudi a aby ještě mnohokrát prožívala chuť vítězství,“ říká moderátor Dobrého rána Rádia Blaník Pavel Kučera a zároveň tak dodává, že se mu splnil sen. Ranní rozhovory slýcháte ve vysílání Rádia Blaník vždy v po páté a sedmé hodině ranní.

K TÉMATU: Hezky česky na Rádiu Blaník celé léto!

Také v sobotu 24. července pokračují Letní slavnosti Rádia Blaník, vůbec poprvé přijíždí Rádio Blaník do východních Čech. Na náměstí Přemysla Otakar II. ve Vysokém Mýtě vystoupí Václav Neckář, Štepán Kojan (skupina Keks), Věra Martinová či Maxim Turbulenc. Akce začíná ve 14:00 a ve finále čekejte velký ohňostroj. Posluchači Rádia Blaník si navíc mohou v internetovém obchodě zakoupit nové dárky, kromě výběrového CD Hezky česky je v nabídce plážový míč nebo dokonce minirádio Rádia Blaník.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .