Začalo vysílat nové muzikálové a operetní rádio

radiotv22Společnost Limemedia a. s. dnes oficiálně uvedla do provozu nové internetové rádio Radio Musical. Prostřednictvím portálu www.abradio.cz budou moci posluchači poslouchat muzikálové a operetní melodie 24 hodin denně. Rádio lze poslouchat ve třech kvalitativních úrovních – 32 kbps, 64 kpbs a 128 kbps.

„Vysílání Radia Musical jsme připravili ve spolupráci s českým muzikálovým serverem www.musical.cz,“ říká JAKUB ŠMEJKAL, ředitel divize Zábava společnosti LIMEMEDIA a.s., a pokračuje: „Je určené příznivcům divadelních a filmových muzikálů a hudebních divadel, ale nestojí pouze na nejznámějších hitech z této oblasti – nabídne i skladby a muzikály méně známé, ať už české nebo světové, starší i ty nejnovější.“

Nepřímými dramaturgy stanice se mohou stát i samotní posluchači. „Díky interaktivitě a provázanosti webů bude náš tým připraven reagovat na podněty posluchačů, takže bude-li někomu na playlistu chybět jeho oblíbený hit, nic není ztraceno, tým rádia bude podle přání skladby doplňovat,“ dodává Jakub Šmejkal.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .