Začalo se provoněné léto na Dance Radiu

dance_provoneneAž do neděle 20. června se na vlnách Dance Radia hraje dvakrát denně o luxusní parfém.

Od pondělí 14. června probíhá soutěže Dance Radia s názvem Provoněné léto, dvakrát denně získají registrovaní posluchači zajímavou odměnu – luxusní parfém. Stačí se přihlásit pomocí SMS ve tvaru DANCE SOUTEZ JMENO PRIJMENI MESTO a zprávu odeslat na číslo 900 09 09 (cena jedné SMS je 9 Kč).

V ulicích města navíc pravidelně projíždí Dance patrola, moderátor Dance Radia ohlásí, kde se aktuálně nachází. Posluchači pak mají do 10 minut od vyhlášení dorazit k patrole jako první a ohlásit se heslem „Provoněné léto s Dance Radiem„, následně získají dárkovou tašku „plnou vůní a parfémů“ v hodnotě tři tisíce korun. Patroly se hlásí z daného místa vždy v 11.30, 12.30 a 15.30.

Dance Radio navíc oslaví 5. narozeniny, své dosavadní působení oslaví stanice v sobotu 26. června v pražském klubu Retro Music Hall. Hlavní hvězdou večera bude německá dvojice Kyau & Albert, celou akci zahájí Jean Luc úderem 20. hodiny. Základní vstupné v předprodeji stojí 220 Kč, na místě je cena 350 Kč a VIP vstupné (včetně rautu) potom činí 499 Kč. Více informací najdete přímo na webu Dance Radia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: