Za tři české písně poletíte s Blaníkem k moři

blanik_letoAUDIO UVNITŘ – Ani letos nesmí chybět na vlnách Rádia Blaník velká letní soutěž o dovolenou pro celou rodinu. Letos můžete zamířit na Krétu.

Za tři české za sluníčkem je název velké letní hry Rádia Blaník. Pravidla hry nejsou nikterak složitá, hra je určena pro pozorné posluchače a rozdává se celkem 10 rodinných zájezdů na Krétu k moři – pro dva dospělé a dvě děti, navíc all inclusive. Hraje se celé léto. Úkolem je pozorně poslouchat vysílání Rádia Blaník a odhalit trojici výherních songů.

SELF-PROMOTION: ZA TŘI ČESKÉ ZA SLUNÍČKEM

Jakmile v období od 1. do 31. července uslyšíte bez jakéhokoli přerušení jinglem, moderátorským vstupem či reklamou tři české písně s motivem léta (konkrétně: Hana Zagorová, Standa Hložek, Petr Kotvald – Ahoj léto; Václav Neckář – Léto mé; Helena Vondráčková – Léto je léto, ukázky viz promo výše), musíte se dovolat do studia na bezplatné číslo 800 109 109 jako první a výhra je vaše.

K TÉMATU: Rádio Blaník vstupuje do Karlových Varů

Připomínáme, že aktuálně také probíhají letní Slavnosti Rádia Blaník 2010, začíná se vždy ve 14:00. Nechybí soutěže, koncerty, moderátoři a ohňostroj. Nejbližší akce proběhne v 10. července v Žatci za účasti Maxim Turbulence, Petry Černocké a Petra Spáleného s Apollo Bandem. Více informací hledejte na webu www.radioblanik.cz. Atmosféru můžete načerpat z fotografií již probléhlé akce v Táboře.

PSALI JSME: Východočeské Rádio OK se transformuje na Blaník

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .