Za promoakci Kiss jižní Čechy nikdo nemůže

namestibudejovicemalePolicie odložila vyšetřování nevydařené promoakce českobudějovického rádia Kiss jižní Čechy, při níž se zranilo více než dvacet lidí.

Při akci, kdy byly na českobudějovickém náměstí rozhazovány poukázky na padesát korun, bylo zraněno celkem 26 lidí, z nich jedna dívka vážně. „V tomto případě nebylo zjištěno, že by toto zranění bylo zaviněno některou z konkrétních osob. A musím říct, že bylo provedeno obsáhlé šetření,“ uvedl Josef Richtr, českobudějovický okresní státní zástupce.

Kromě podezření z ublížení na zdraví policejní komisař prověřoval i možnost, zda se pořadatelé nedopustili obecného ohrožení. To se ale nepotvrdilo. Spis ještě prozkoumá státní zástupce. „Prověří, jestli je toto rozhodnutí skutečně namístě,“ dodal Richtr. Domnívá se ale, že zjištěná fakta odpovídají rozhodnutí komisaře.

O nepovedené akci si můžete přečíst krátkou zprávu, popřípadě následnou analýzu nezvládnuté komunikace.

Autor článku:

Komentáře (2)

 1. Jan Štifter

  Jak nevydařenou? Že lidi jsou nezodpovědní a lezou s kočárky a malými dětmi do davu šílícího po penězích? Proč za všechno můžou vždycky jen organizátoři a proč jsou všichni vždycky „chytří“ až po akci? Náhodou takovou úspěšnou promo akci si může přát i E2 a leckteré rádio … Jak se může jinak rádio dostat do podvědomí miliónů obyvatel ve všech hlavních zpravodajských relacích na celoplošných televizích, na všech webových zpravodajských serverech, v tisku atd.? Tahle akce jen ukázala na stav české společnosti a na to, jak se dělá „opravdo promo“ :)))

  1. Jose

   To je dost diskutabilní. O nejhorším případu jsem četl ssnad zde na serveru. Pokud si to pamatuji dobře, tak šlo o nějaké americké rádio a nějakou soutěž v pití vody, kdy se tam nějaká soutěžící posluchačka uchlastala k smrti. Takže příbuzní pak podali žalobu na toho moderátora a už nevím, jak to tehdy dopadlo.
   Jako, přece jen. Je to prostě i tam tom případě i v tomhle, veřejné médium a asi by si měli trochu rozmyslewt, co komu říkají nebo prostě musí počítat s tím, že je bude poslouchat i naprostý debil i ten má uši a i ten žije. Bohužel.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .