Wave na Radiožurnálu?

radiotv22Rádio Wave by se mohlo objevit na Radiožurnálu, respektive jedna hodina z jeho vysílání týdně. S tímto návrhem přišel programový ředitel Českého rozhlasu RICHARD MEDEK. „Mým záměrem je umožnit Radiu Wave vyrábět hodinový pořad jednou týdně pro večerní čas ČRo 1 a vytvořit tak jakousi výkladní skříň jejich digitálnímu vysílání,“ řekl Medek webu iDNES.cz. Ten s touto informací přišel včera. Podle Medka by tak mohl Wave získat nové posluchače. Tato myšlenka není nová, poprvé se objevila před dvěma lety, jenže tehdy vysílalo Rádio Wave také v FM pásmu.

Richard Medek obdržel pilotní díl, podle něhož se rozhodne dál. „Měl by být odrazem toho, co vysílá Radio Wave – jakýsi výběr z programu stanice pro mladé,“ řekla iDNES.cz šéfredaktorka Radia Wave JUDITA HRUBEŠOVÁ.

Pro zařazení relace pro mladé posluchače má Medek podmínku. Nesmí narušit charakter celoplošné stanice. „Je nezbytné skloubit programové požadavky ČRo 1 a Radia Wave, aby přitom byla zachována ´mentalita´ vysílání Radia Wave,“ doplnil Medek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .