Víkendové změny v programu Rádia Hey!

hey_mainlogoPROGRAM A AUDIO UVNITŘ – Zaří přineslo na vlny rockového Rádia Hey! několik novinek, kromě nové kolegyně došlo k několika úpravám zejména ve víkendovém proudu.

Pozorní posluchači od konce srpna určitě zaznamenali novou posilu v podobě moderátorky Petry Lekešové Krajčinovič (alias Krajča), za svou 16 letou rozhlasovou kariéru prošla Evropou 2, Frekvencí 1 nebo RockZone 105,9FM. Nyní vysílá na Rádiu Hey! vždy ve všední dny odpoledne. Jejím mottem je „přirozeně naHey!„.

SELF-PROMOTION: TÝDEN OFSAJDŮ

Zaměřme se nyní na víkendové novinky v programu. Od září přibyly nové programy. Prvním z nich je Týden Ofsajdů, vždy v sobotu v 9:00 uslyšíte všech pět rubrik, které jste mohli během týdne slyšet z úst Jiřího Jenšovského. Po tomto programu následuje repríza pořadu Autohit, hodinu před polednem uslyšíte to nejlepší z rubriky Kamera, klapka, akce. Víkendová poledne pak patří rockovým jedničkám, v pravé poledne jsou servírovány nejlepší rockové hity v programu Rock No.1.

SELF-PROMOTION: ROCK NO.1

Po celé září se navíc vyhrávají zajímavé peníze. Cílem posluchačů je zachytit výherní skladbu dle soutěžního kalendáře Rádia Hey!. Vyhrává vždy ten posluchač, který se na číslo 12600 dovolá jako třetí v pořadí. Rozdáno bude celkem 40 tisíc korun. Kompletní přehled hledejte na webu Rádia Hey!

program_hey

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .