Valentýnský víkend Hitrádií předznamená nový speciál

zonalaskyAKTUALIZOVÁNO – Na Hitrádiích začíná speciální Valentýnský víkend, téměř třídenní zamilovaný proud předznamenává nový hudební speciál.

V pátek 12. února v pravé poledne startuje na všech Hitrádiích víkend ve znamení zamilovaných písní a plno dalších akcí pojící se svátkem svatého Valentýna. Každou hodinu zazní čtyři romantické písně. Moderátoři budou posluchačům zprostředkovávat příběhy nejznamějších songů tematicky spojených s láskou.

PSALI JSME: Hitrádia chystají v březnu překvapení, City pokračuje v tradici

Chybět nemají ani vstupy týkající se rozličných témat jako je například partnerská láska, aktuální zamilované celebrity, ankety s posluchači na téma vztahy a mnoho dalších zajímavostí. Už nyní můžete na webu hlasovat a vybírat svoji Hitparádů love songů, tu odvysílají Hitrádia v sobotu večer po deváté hodině večerní.

SELF-PROMOTION: Valentýnský víkend + Zóna lásky

Od pondělí 15. února pak vysílání Hitrádií obohatí další zpestření playlistů v podobě třetího speciálu.  V pondělí 14. září odstaroval první speciál mapující osmdesátá léta (všední dny 18-20), tento speciál moderuje René Hnilička, víkend potom v čase 19-21 patří devadesátkám. Ve stejný den byla spuštěna i stejnojmenná webová rádia společně s Hitrádiem PopRock.

Na internetu je delší dobu ke slyšení i zamilované webrádio Hitrádio Zóna lásky. Stejnojmenný hudební speciál bude ke slyšení každý den mezi 21:00 a 24:00, jedná se o nemoderované vysílání. Všechna Hitrádia budou vysílat dle společného playlistu. Stejný program vysílá také Rádio City.

K TÉMATU:
Hitrádia spustila hudební speciály
Hitrádio spustilo internetovou Zónu Lásky

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .