Úvod školního roku na Hané ve znamení soutěží

hana_zariTento týden je Rádio Haná štědré, posluchači mohou vyhrát hned několik zajímavých cen. Připraven je i speciální víkendový servis.

První soutěž probíhá v dopoledním vysílání Rádia Haná. Vyhrávají se v ní nevšední zážitky. Stačí odpovědět na krátkou otázku tematicky svázanou s nevšedními zážitky, která zazní ve vysílání. Možnost odpovídat má ten, kdo se jako první dovolá na číslo 585 22 55 88. Tento týden se navíc vyhrává i značkové oblečení v hodnotě jednoho tisíce korun v Benesportu (autorizovaný prodejce Adidas). Soutěží se tento týden ve všední dny po 16. hodině.

ANONCE: NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY SE ZLATOU RYBKOU

Rádio Haná nabízí nabitý program i o víkendu. Víkendový proud obohatila od minulého týdne nová rubrika „Žhavé tipy na víkend„. Od pátku až do neděle vždy v půl vám moderátoři zprostředkují informace z akcí, které se právě konají, a k dobru dají i další užitečné informace.

SELF-PROMOTION: ŽHAVÉ TIPY NA VÍKEND

Už v sobotu 11. září se navíc konají Chmelovy dožínke, jejich třetí ročník mediálně podporuje právě Rádio Haná, podrobný program najdete na webu Rádia Haná. Průvodce ranním blokem Rádia Haná 5-9, Lukáš Kobza, se pak na viděnou těší v olomouckém MEEX klubu, už tuto sobotu večer nachystá taneční muziku i originální songy. Program se začíná ve 22:00. Audiopozvánku najdete zde.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .