Šťastné narozeniny Rádia Blaník skončily

blanik_mrakyVelká narozeninová hra Rádia Blaník skončila, přichází však další neméně zajímavé akce.

Každé ráno jste mohli v Dobrém ránu s Pavlem Kučerou vyhrávat až 10 tisíc, stačilo se registrovat a dávat pozor. Pavel Kučera postupně nabízel nápovědy vztahující se k vylosovanému výherci, když se dotyčný poznal po první nápovědě, vyhrál 10 tisíc, s každou další nápovědou výhra klesala. Celkem přišlo téměř 7 tisíc přihlašovacích SMS, Rádio Blaník rozdalo dohromady 27 výhercům 108 tisíc korun. Už brzy bude slavit Rádio Blaník své 11. narozeniny.

K TÉMATU: Rádio Blaník spustilo Šťastné narozeniny

Vyhrávat se ve vysílání Rádia Blaník bude i v následujících dnech. Už tento víkend je pro posluchače připraveno nové album Pavla Bobka s názvem Víc nehledám, najdete tu 14 cover verzí amerického písničkáře Johnyho Cashe. Na CD si Pavel Bobek přizval i řadu hostů. Uslyšíte-li ve vysílání hrát Pavla Bobka a dovoláte se jako první na bezplatné číslo 800 109 109, CD je vaše.

S Rádiem Blaník se můžete potkávat i mimo rádiové vlny. Na internetové prezentaci Rádia Blaník je připraven seznam akcí konající se za podpory stanice, zmiňme Turistický pochod krajinou Barona Ringhoffera a mnoho dalších.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: