Silvestr v Českém rozhlasu a Proglasu

ohnostroj4Přinášíme jednu z posledních silvestrovských nabídek na program rádií.

Český rozhlas Brno stejně jako i další regionální stanice ČRo v poslední den roku odvysílá v čase 19:00 – 5:00 sestřih slavných rozhlasových Silvestrů šedesátých let.  Uslyšíte to nejlepší z rozhlasové zábavy včetně Vladimíra Menšíka, Felixe Holzmana a dalších komiků doplněné slavnými hity v silvestrovském kabátě. Na Nový rok od 9:00 do 12:00 přichází brněnské studio s nabídkou dalšího výběru z desetihodinového proudu zábavy.

ČRo Olomouc vsází na Silvestrovské Hřebíky, Silvestrovské Silný kafe a v 15:00 přichází Rozhlasové panoptikum na 106,8 FM, které představí naše nejneuvěřitelnější přebrepty a historky z natáčení. Na Nový rok přivítá pořad Větrník v 11:00 velikána nejen slovenského herectví pana Ladislava Chudíka.

Český rozhlas Regina startuje v 15:00 program s názvem Hit týdne, Legendy Nočního proudu začínají o 3 hodiny později. Výběr nepovedených vstupů zrekapituluje v 20:00 v bloku s názvem I mistr tesař… Aneb Co se nám nepovedlo. 2.ledna můžete v čase 17:04 – 20:00 prožít Inveturu Nočního proudu 2009.

ČRo České Budějovice nabízí také bohatý program, vybíráme napříkald programy Silvestrovská „šatna“ v 13:00 (sestřih z jednoho podvečerního setkání herců Jihočeského divadla v rozhlasové šatně) nebo Silvestr primáře psychiatrie (Jak slaví Silvestra primář Psychiatrické léčebny Bohnice, zapřísáhlý abstinent Karel Nešpor, se dozvíte v 15.30).

Nabitý program připravuje i ČRo Region (střední Čechy), čeká vás setřih různých přivítání i rozloučení v Televarieté. Dostane se na legendární scénky jako Učitelka Lídlová, prodavačka květin nebo rubrika Nad dopisy diváků. Pořadem vás provede a informace dodá Patrik Rozehnal. Začíná se ve 13:00, končí se o 4 hodiny později.

V poslední den roku nezahálí ani křesťanský program Proglas. Hned několikrát během dne je připraven proud Moderátorský Silvestr (13:35, 17:30). Moderátoři zavzpomínají nejen na své začátky. V 19:30 začíná Slavnostní galavečer – udělování Zlatých tresek Proglasu. Zajímá vás, kdo z pracovníků Proglasu zvítězil v kategorii Nejlepší ženský výkon, Přeřek roku či Pěvecký výkon? Který z odvysílaných pořadů byl nejúspěšnější? Kdo získá ocenění za Knihu roku nebo za Nejlepší sportovní výkon? Dozvíte se také například, jaký nápoj preferují Proglasáci.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .