Sexy léto Rádia Rubi ve znamení devadesátek

sexy_leto_rubiRádio Rubi připravilo pro své posluchače na letní měsíce především zvýšené množství hudby, větší prostor dostanou devadesátá léta.  

Také letošní léto se na vlnách Rádia Rubi ponese v duchu sloganu „Sexy léto„. Letní měsíce už tradiční přináší více hudby, nejinak tomu bude i letos. Zvýšený podíl hudby v denním bloku doplní i největší letní hity. Letos se ovšem chystá se jedna zásadní novinka, pro všechny příznivce hudby devadesátých let je připravena extra porce hudby z této dekády. Ranní expres 6-9 ve všední dny zůstává.  

PSALI JSME: Rádio Rubi osvěžilo zvukovou grafiku  

Ve všední dny v čase 9-12 Rádio Rubi mimořádně na měsíce červenec a srpen nasazuje Letní Klub 90 aneb „dvakrát devadesát minut té nejlepší muziky devadesátých let„. Hudební maraton se posunuje na čas 12-18, přes léto si bere svůj oddechový čas Odpolední relax (15-18), do programu se vrátí opět v září. Podvečer 18-20 patří pořadu Ošéfuj si muziku. V čase 21-24 nebude chybět „klasický Klub 90“ vysílaný od neděle do pátku.  

POSLECHNĚTE SI: SEXY LÉTO NA RÁDIU RUBI 2009

Víkendová snídaně startuje také v létě v sedm ráno, nechybí dvouhodinka Ošéfuj si muziku (10-12, 18-20) následovaná hudebním proudem Víkend bez limitu (12-18). V programu najdete samozřejmě i sobotní Summer Factory TOP 40 s Lukášem Kobzou (20-22).  

POSLECHNĚTE SI: TAKHLE CHUTNÁ LÉTO 2010

Rádio Rubi v průběhu května a června vylepšovalo hudební grafiku. Letní měsíce doplní známé jingly „Sexy léto„, nasazeny budou i nové letní jingly korespondující s aktuální koncepcí stanice. Rádio Rubi dává ve vysílání i větší prostor taneční hudbě, připomeňme, že nedávno nasadilo taneční speciál Le Mix de P.M.C. A chybět nesmí ani nová ranní posila v podobě vtipů s Chuckem Norrisem (vysíláno vždy ráno před 6:10, 7:10 a 8:10).

K TÉMATU: Rádio Rubi posiluje taneční hudbu v programu

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .