S Evropou 2 prožijete letošní léto nejen v baloně

e2_letovbalonuLéto s Evropou 2 znamená především festivaly, hudební eventy a soutěže ve vysílání.

Jste-li milovníky festivalů, Evropu 2 na nich určitě najdete. U partnerství dává stanice přednost dlouhodobější spolupráci, pokračuje například Benátská noc (zde má Evropa 2 i svůj vlastní stan) a další. Najdou se ovšem i výjimky: „Velmi vážíme nového partnerství s Rock for People, které s letošním hvězdným programem považujeme za hudební událost roku,“ uvedla Evropa 2 pro RadioTV. Rádio podporuje i nové festivaly jako Pleasure Island či Sonisphere.

K TÉMATU: Lagardere spouští „Facebook“ pro řidiče – Motomail

Změny nastávají i ve vysílání Evropy 2. Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým si dává přes léto pauzu, stejně jako svou dovolenou čerpá i Afterparty s Liborem Boučkem. V ranním bloku můžete slýchat Ivu Vavřínovou, která nastoupila teprve v červnu letošního roku. Evropa 2 má prý na její tandem s Lucií Šilhánovou  skvělé ohlasy. Připravena je také další varianta vysílání, prozatím je ovšem tajná. Afterparty má nyní pod taktovkou Pavel Cejnar.

SELF-PROMOTION: LEKCE ITALŠTINY (LÉTO 2010)

V rámci vysílání Evropy 2 probíhají i další akce. Celý červenec se hraje o letenky pro dvě osoby horkovzdušným balonem, výherním signálem je song Nena – 99 Luftballons. Jakmile jej uslyšíte, volejte na číslo 257 400 888. Zahrát si můžete novou webovou hru Festivalová Evropa 2. Lekce čínštiny vystřídá během léta nový kurz, s Italem v kuchyni, ale především Liborem Boučkem a Lucií Šilhánovou se naučíte italsky, loni jste se mohli učit chorvatsky. Všechny odvysílané díly hledejte v archivu Evropy 2.

A na závěr jedna perlička. Součástí letního konceptu je i Rybička, stává se novým členem týmu Evropy 2. Rybička „provází“ posluchače vysíláním od 20 – 06 (o víkendu 18 – 06), symbolizuje nemoderované vysílání a posluchači jí vybírají jméno.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,