Rock Radia slaví „druhý slušný ro(c)k

rockradio_universalZačátkem prosince tomu budou dva roky, co posluchači poprvé naladili Rock Rádio. Oslava proběhne v podobě koncertu, vstup na akci bude zdarma.

Posluchači v západních Čechách mají už dva roky (přesně od 1. prosince 2008) možnost poslouchat Rock Radia. Síť rockových rádií vznikla ze tří regionálních stanic, které vlastní skupina Media Bohemia. Oslavat narozenin proběhne v rámci koncertu přímo v Plzni. Na akci vystoupí broumovská skupina Imodium, Michal Šindelář (bývalý člen skupiny Katapult, aktuálně se vydal na sólovou dráhu). Na pódiu nebude chybět ani uskupení Starý psi, Love gangsters, Kabát revival Plzeň a speciální host Marek Janda, který jistě zazpívá i svůj aktuální singl „Rock je slušná muzika“.

DOPORUČUJEME: Rocková rádia ze skupiny Media Bohemia jsou realitou

Na oslavách druhých narozenin Rock Radia nebudou chybět ani moderátoři rádia, přijdou i Kočky Ro(c)ku. Vstup na akci je zdarma, ta se koná už tento pátek 19. listopadu v 19:00 v plzeňském klubu Alfa na Americké třídě. Síť Rock Radií se věnuje klasickému rocku s přesahy do současného rockového mainstreamu, nevyhýbá se však ani dalším žánrům.

K TÉMATU: Šumava, Gold a Prácheň se změní v rocková rádia

Autor článku:

Komentáře (2)

 1. SETI72

  Dnes jsem na této stanici slyšel Chinasky. Demonstrativně jsem proto předvolbu Rockrádia vymazal z autorádia i z věže. Od této chvíle pro mě ti popíkáři neexistují.

  Já se duševně zmrzačit NENECHÁM!

 2. Barka

  To jsou strašné zážitky. Já jsem si pustil Rock rádio Šumava/jestli se to jmenuje jinak, nevím/. Na deset minut a jsem dokonale vyléčený. Mě k tomu inspiroval p. Jose,
  když psal, že nestojí za nic. A je to tak. Ale popové hrůzy jsem zaznamenal na hodně
  zahraničních rádiích. Oni se většinou hned probrali , ale stávat by se to nemělo.
  Je to podobné, jako když Hitrádio má tu drzost a zahraje rock. To by mělo být nějak
  ošetřené.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .