Radiožurnál chystá obsáhlé hokejové zpravodajství

hokejistaOd středy 27. dubna nasadí Radiožurnál do svého vysílání speciální zpravodajství týkající se nadcházejícího mistrovství svět v ledním hokeji.

Po celou dobu mistrovství světa v ledním hokeji posílí ČRo 1 – Radiožurnál své dopravní zpravodajství, speciální Zelená vlna dostane prostor denně v 11:45 a 15:45. V den, kdy sehraje utkání česká reprezentace je připraveno zpravodajství Zelené vlny pravidelně každou hodinu od 13:45 do 19:45 (30. 4. a 4. 5.), resp. od 9:45 do 15:45 (2. 5.). Informace jsou určeny pro fanoušky, kteří chtějí autem vyrazit na zápasy do sousedního Slovenska. Už dnes, ve středu 27. dubna, odvysílá v 13:05 ČRo 1 – Radiožurnál speciál Motožurnálu, ten se zaměří právě na dopravu k nadcházejícímu mistrovství.

Z ARCHIVU: Vyhlášen nový ročník Prix Bohemia Radio 2011

Šampionát bude komentovat dvojice reportérů Petr Kadeřábek a Pavel Petr. Podle ředitelky zpravodajských stanic Hany Hikelové bude Radiožurnál jedinou rozhlasovou stanicí v ČR s vlastními reportéry v hale. Zápasy domácí reprezentace pokryje Radiožurnál přes den v přímých vstupech, večer chystá přímé přenosy: „Dále bude záležet na atraktivitě soupeře, hracím času utkání a na tom, o co v jednotlivých utkáních půjde. Jsme připraveni reagovat pružně na aktuální vývoj turnaje,“ říká k dalším plánům Hana Hikelová. Případné zápasy ČR ve čtvrtfinále pokryje Radiožurnál živě. Z Bratislavy se přihlásí tamní zpravodaj České rozhlasu Vojtěch Berger, každé ráno v 7:20 připraví rubriku Slovenský hokejový deník.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .