Rádio Zlín připravilo hned několik akcí

radio-zlinPro své posluchače připravilo rádio Zlín vyjížďky na bruslích, studio v nákupním centru a novou rubriku.

Tradiční vyjížďky na kolečkových bruslích večerním Zlínem se vrací. Stará Tržnice u obchodního domu Prior ve Zlíně zažije první vyjížďku už 16.května v 20:30, registrace začíná půl hodiny před vypuknutím celé akce. Zúčastnit se mohou bruslaři starší 15let. Samozřejmostí by měla být přilba, rukavice a samozřejmě chrániče, zapomínat se prý nemá ani na reflexní prvky. V tomto roce se další podobná akce uskuteční ještě 20.června, 11.července, 15.srpna a 19.září. V průběhu celé akce bude přítomen i zdravotnický personál. Pořadatelem HEPA Blade Nights je škola bruslení HEPA In-line School.

Po dobu 14 dní bude Rádio Zlín vysílat živě ze zlínského nákupního centra Zlaté jablko – to vše k příležitosti prvních narozenin centra. Pro návštěvníky jsou připraveny soutěže o dárky v hodnotě jednoho milionu korun. S moderátory se posluchači mohou setkat ve všední dny od devíti ráno až do deváté hodiny večerní, víkendům je vyhrazen čas osm ráno až sedm hodin večer. V sobotu navíc od 18:00 připraví Jakub Ohnutek současné největší pecky v hitparádě Top Music.

V pondělí 11.května přivál vítr „démona rádiového éteruLaďu Mikulíka. Na vlnách rádia Zlín se pravidelně objevoval více než dva roky. Po roční pauze se opět vrací. Bližší informace sdělilo rádio Zlín na svém webu: „Spolu se svým věrným psem Lesanem přihnal z maďarských pastvin své stádo koz a vrací se také za mikrofon. Každý den se s vámi podělí o své zážitky, postřehy a myšlenky.“ Ve vysílání se dostane ke slovu několikrát denně v průběhu celého dne.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: