Rádio Jihlava ukrylo 101,1 lahve vína

jihlavaNová stanice Rádio Jihlava, kterou můžete naladit na kmitočtu 101,1 FM, přichází s dalším promo akcí související s kmitočtem. V minulosti nabídla třeba 101,1 kg kaprů.

Poukazy na láhve vína v hodnotě od 200 do 400 Kč najdou posluchači ukryté v obcích a městěch Jihlavska. Nápovědy o jejich tajné lokaci dostanou přímo ve vysílání rádia. Každý den se zaměří na jednu láhev, ta se bude hledat vždy celý den.

Láhve jsou uloženy mimo dosah dětí, navíc jsou lahve prázdné, uvnitř nalezne případný nálezce pouze poukaz na skutečnou láhev s vínem. Programový šéf Rádia Jihlava Petr Zettner k tomuto kroku říká: „Získáme tím možnost kontrolovat plnoletost nálezců.“

jihlava_vino

Akce bude trva 101+1 den. Zajímavostí je, že poslední láhev nebude mít klasický obsah 0,75 litru, ale jen desetinu tohoto množství. „Dlouho jsme přemýšleli, jak udělat 0,1 lahve a nakonec se řešení objevilo samo. Sehnali jsme zmenšeninu skutečné láhve,“ vysvětluje programový šéf Petr Zettner. „Bude to třešnička na závěr soutěže.“ 101,1 ukrytých lahví koresponduje s frekvencí rádia 101,1 FM.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: