Rádio Jihlava rozdá 101,1 kg kaprů

kaprAUDIO UVNITŘ – Rádio Jihlava svým posluchačům rozdává hned několik dárků, kromě kaprů i pivo.

Každý čtvrtek mezi 16. a 18.hodinou rozdává před studiem Rádia Jihlava (v nákupním centru City Part Jihlava) točené pivo zdarma. Pivo vám nenačepuje jen tak někdo, o zrzavý mok se postarají hráči jihlavské hokejové Dukly.

Od 1.prosince až do Štědrého dne rozdává Rádio Jihlava celkem 101,1 kg kaprů. Proč právě tolik? Důvod je jednoduchý, právě na frekvenci 101,1 FM Rádio Jihlava vysílá. Do studia mají posluchači volat ve chvíli, kdy uslyšíte kapříka cvalíka mezi dvěma písničkami. A jak vlastně kapřík cvalík zní? Poslechněte si.

V týdnu před Štědrým dnem rozdá Rádio Jihlava ještě jeden dárek, vstupenky na lednový koncert zpěvačky Hany Zagorové v Jihlavě.

Co připravilo Rádio Jihlava svým posluchačům na Štědrý den? „Na Štedrý den budeme od 17.00 do 20.00 hod. vysílat pouze koledy a vánoční písničky bez reklam a jingelů – chceme, aby si posluchači pustili Rádio Jihlava ke štědrovečerní večeři a nemuseli se bát, že je bude něco vyrušovat,“ říká pro RadioTV Petr Zettner, programový ředitel Rádia Jihlava. Posluchačům pak tým stanice navíc nazpíval vánoční písničku, „Figurují v ní všichni zaměstnanci včetně důležitých figur jako je pes Lesan nebo Pan Son z Vietnamu, který v rádiu předpovídá počasí,“ dodává Zettner.

Poslechněte si vánoční písničku Rádia Jihlava.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .