Rádio Haná připravuje na léto řadu novinek

hana_vyberS příchodem léta se na vlnách Rádia Haná udějí změny v moderátorské sestavě, připraven je i tradiční informační servis a soutěže.

Patrně největší změnou je plánovaný odchod ranního moderátora Míry Pakra, ten přišel do Rádia Haná na podzim roku 2007, později zastával pozici mistra zvuku. Jeho Ranní jam ( aneb všeho s Mírou) převezme od 1. července dosavadní odpolední moderátor Lukáš Kobza. Míru Pakra však posluchači budou moci i nadále slýchat v jeho autorském programu Tuner Rádia Haná, největší diskotékové hity 80. a 90. let připravuje vždy v sobotu v 18:00. Odpoledním průvodcem Rádia Haná v Odpoledním kafi (14-18) se může stát Ivo Spisar.

Tento týden se na Rádiu Haná rozdávají značkové notebooky Samsung zcela zdarma. Stačí poslouchat Dopolední panorama a odpovědět na jednoduchou otázku. Příští víkend se na Rádiu Haná ponese ve znamení Michaela Jacksona. Uběhne totiž přesně rok od doby, kdy nás opustil král světového popu ve svých 51 letech. Ve vysílání zazní nejen jeho písně, ale řada zajímavostí a informací.

SELF-PROMOTION: NOTEBOOKY JSOU NA HANÉ ZADARMO

Na léto připravuje Rádio Haná tradiční informační letní servis. V rámci jeho vysílání připravuje tým Rádia Haná informace o počasí v oblíbených turistických destinacích, chybět nebudou zprávy o mýtném na zahraničních cestách či cenách dálničních známek. Navíc se dozvíte vše o změnách v jízdních řádech MHD a vlaků. Slyšet jej můžete denně v 10:51, 14:51 nebo 17:51. Jako bonbón jsou nachystány základní fráze řečtiny, italštiny, španělštiny i chorvatštiny. Zájezdy na poslední chvíli se nabízí v 11:40 a 13:50. Na webu najdete informace o letních výletech či letních koncertech.

V těchto dnech playlist Rádia Haná obohatily největší letní hity posledních let, které můžete slyšet v průběhu celého dne. Stále můžete ve vysílání slyšet speciální zpravodajství věnující se Mistrovství světa ve fotbale v Jihoafrické republice, kromě klasických informací ve zprávách před celou jsou nasazeny také speciální rubriky s aktuálními informacemi.

SELF-PROMOTION: MS V JIHOAFRICKÉ REPUBLICE NA RÁDIU HANÁ

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .