Rádio Egrensis uvádí České Vánoce

egrensis_vanoce_svickaNa vlnách Rádia Egrensis se soutěží například o kouzelnický balíček cen, losovat se bude přímo na Štědrý den.

O šest kouzelných balíčků karetní magie nejen pro malé kouzelníky se soutěží ve vysílání Rádia Egrensis. Soutěžící se mohou registrovat pomocí SMS ve tvaru EG (mezera) KOUZLO (mezera) JMÉNO (mezera) ADRESA, již zasílají na číslo 900 09 06 (cena SMS je 6 Kč).  Kouzelnický balíček Rádia Egrensis obsahuje ilustrační knihu s DVD a balíčky svengali karet, bonusem je DVD škola kouzel a magie Pavla Kožíška. Na Štědrý den se bude losovat šest výherců.

SELF-PROMOTION: ČESKÉ VÁNOCE S RÁDIEM EGRENSIS

Soutěží se také o CD Michala Tučného, České Vánoce Rádia Egrensis přináší komplet 10 CD Michala Tučného z let 1982 – 1994. Pravidla jsou stejná, na Štědrý den odpoledne se budou losovat dva výherci, kteří zaslali registrační SMS ve tvaru EG (mezera) JEZISEK (mezera) JMÉNO (mezera) ADRESA odeslanou na číslo 900 09 06 (cena SMS je 6 Kč).

PSALI JSME: Egrensis slaví narozeniny dnem “naruby”

Do třetice poutáme na akustický koncert Petra Kotvalda a jeho hostů – členů význačných hudebních těles. Koncert se koná 26. prosince v 17:00 ve Františkánském kostele v Chebu. Více informací na webu Rádia Egrensis.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .