Rádio Dobrý den vysílá v dalších dvou lokalitách

rddMinulý týden uvedlo liberecké Rádio Dobrý den do provozu dva nové vysílače.

V únoru letošního roku udělila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání hned dva nové kmitočty pro provozovatele Kalendář Liberecka s.r.o. Rádio Dobrý den tak minulého týdne vysílá na kmitočtu Jablonec nad Nisou 99,7 FM (výkon 50 W) a Turnov 98,8 FM (výkon 100 W). Od středy 28. července byly definitivně odstraněny technické problémy s dokrývači.

PSALI JSME: Rádio Dobrý den zve nejen na Hollywood Night

Připomeňme, že aktuálně vysílá Rádio Dobrý den na kmitočtu Liberec – ZOO 93,3 FM o výkonu 200 W 500 W. Provozovateli stanice byla přidělena i frekvence Mladá Boleslav 103,5 FM (200 W). Rádio však momentálně nemůže na tomto kmitočtu vysílat, konkurence napadla licenční řízení. Nyní se stále čeká na soud, žalující strana podala odvolání.

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. Jose

  Je těch soudů nějak moc a začíná to jít nějak nebezpečně do módy. Tedy leta tu visí u soudu Evropa 2 a leta tu visí u soudu Nový Preston.
  Ale nyní se to nějak rozjelo. Napřed zaútočila Lagardere na rádio GAMA.
  Do rozhodnutí soudu nesmí vysílat rádio SAMSON.
  Do rozhodnutí soudu nesmí vysílat rádio Dálnice.
  A soudní při neutekl ani Dobrý den.
  Nic méně, každý ten případ je jiný.
  Rozhodně jsem fandil rádiu GAMA, které přineslo na Mostecko vynikající ROCK, zatím co Lagardere s jejich PRO Rádiem by tam nepřinesli vůbec nic !
  Rozhodně fandím rádiu SAMSON. Je to formát, který má v zemi málo stanic. Dělají to dobře a jsou to, ti, co byli poškozeni ztrátou Karolíny z které je Blaník.
  A SAMSONU je nutno držet palce.
  Na proti tomu je rozhodně nedržím Dálnici. To je nechutný opruz, který nemá na FM, co dělat. Projekt Dálnice neměl nikdy žádnou frekvenci dostat. Doufám, že jim je soud všechny odebere a tento nesmysl zanikne a nebude nikdy realizován.
  A nefandím také DD v MB. Pokud jde o Kalendář Liberecka, jsem ochoten tolerovat ten Jablonec. Ale v MB už to nemá, co dělat. A nevím z jakého důvodu by lidi v MB měli poslouchat nějaké připitomělé žvásty z Liberce ? To budou zajisté nadšením bez sebe… Na víc, zde naopak s Lagardere souhlasím v jejich nazvání stanic jako je DD a Orlík apod. naivnivními, nesmyslnými projekty. Takové věci jako DD nebo Orlík, nemají mít 4 vysílače… Na co ? Vždyť je to o ničem. 4 vysílače má mít SAMSON a GAMA a ostatní, co něco umí a co něco zajímavého vysílají. DD to bohužel není. Je jen třetí libereckou ostudou po RCL a Euro K.

  1. Martin Petera Autor příspěvku

   Díky za opravu, už i v článku vysílá s 500 W :-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .