Rádio Blaník spustilo Šťastné narozeniny

blanik_mrakyNejúspešnější regionální rádio v České republice v první březnový den spustilo avizovanou soutěž Štastné narozeniny, ve které můžou posluchači denně vyhrát 2000 korun. Jde o promosoutěž, která má za cíl aktivizovat lidi při poslechu své oblíbené rozhlasové stanice.

Na našich internetových stránkách nabízíme pravidelné ankety. V té poslední jsme se posluchačů ptali na to, co oslavují nejraději a nejčastěji buď sami nebo v okruhu svých blízkých a známých? Přesně 79% z nich nám odpovědělo, že to jsou právě narozeniny! Jsme proto velice rádi, že právě toto výročí budeme s našimi posluchači slavit každý všední den. Není přece vůbec špatné si z docela obyčejného dne udělat ten svůj narozeninový – právě toto může každý prožít díky Rádiu Blaník,“ sdělil v tiskové zprávě programový ředitel rádia Daniel Rumpík.

PSALI JSME: Rádio Blaník připravuje novou soutěž

Posluchači se mohou kdykoli přihlásit pomocí SMS na čísle 731 100 222. Každé všední ráno pak moderátor vybere jednu z došlých textových zpráv a postupně vyhlašuje indicie, podle kterých by se měl vybraný posluchač poznat. Pokud se pozná a nejpozději do 7:45 zavolá do studia, dostane od Rádia BLANÍK 2.000 korun! Když se nedovolá, peníze jdou do banku a další den se hraje o dvojnásobnou částku!

První SMS jsme vyhlásili v úterý 2. března a hned jsme měli štěstí – paní Jana z Chocerad se poznala a stihla zavolat v limitu. Prozradila nám, že kvůli naší nové hře si nařídila budík a poslouchala poctivě už od pěti hodin. Nutno uznat,.že se jí to vyplatilo a mohla s námi prožít svůj narozeninový den podruhé v roce! A k tomu od nás získala 2000 korun,“ dodal Daniel Rumpík.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .