Rádio Blaník předalo Centru Paraple výtěžek z prodeje kalendáře

blanik_slunce_velkeV pondělí byl přímo ve vysílání Rádia Baník slavnostně předán výtěžek z prodeje Rodinného kalendáře na rok 2012. Příjemcem se stala organizace Centrum Paraple. Kalendář Rádia Blaník si v uplynulých týdnech zakoupilo více než deset tisíc posluchačů. Ti všichni tak pomohli těm, kteří to skutečně potřebují. Paní Alena Kábrtová, ředitelka Centra Paraple převzala šek v celkové výši 140 180,- Kč!

Přiznám se, že před startem této charitativní akce jsem ani ve snu nečekala, že by se mohlo podařit vybrat tolik peněz! Ještě jednou moc děkuji jak Rádiu Blaník, tak i těm více než deseti tisícům posluchačů za jejich štědrost a dobré srdce,“ prohlásila paní Alena Kábrtová.

Při předávání také prozradila, kam vlastně vybrané peníze poputují. „V Centru Paraple je průběžně až 29 lidí na vozíku, kteří tam jsou na několikatýdenních pobytech. Tito lidé potřebují většinou i velkou fyzickou pomoc, například ošetřovatelskou péči nebo osobní asistenci. Více než polovinu naší činnosti hradíme právě z darů jednotlivců a firem. Proto nám tyto peníze vybrané od posluchačů Rádia Blaník moc pomohou!“ dodala.

Rádio Blaník a Centrum Paraple prostřednictvím tiskové zprávy ještě jednou děkují všem posluchačům, kteří zakoupením tohoto kalendáře přispěli.

blanik-parapleŘeditelka Centra Paraple paní Alena Kábrtová přebírá symbolický šek od programového ředitele Rádia Blaník pana Daniela Rumpíka. Foto: www.radioblanik.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: