Poslanci nebudou Wave zatím řešit

studioradiowavemaleRádio Wave se do FM pásma jen tak nedostane. Vláda sice schválila novelu zákona, která by umožňovala návrat Rádia Wave do analogu, avšak novela se nedostala na program poslední schůze sněmovny. Informuje o tom web iDnes.cz.

„Sněmovna se odmítla novelou zákona zabývat, přestože to poslancům doporučila vláda,“ řekl iDnes.cz jeden z předkladatelů novely a předseda Strany zelených Ondřej Liška. „Nechtěl jsem z Radia Wave dělat předvolební téma, ale nezájem poslanců mě k tomu nutí,“ řekl Liška, kterého rozhodnutí poslanců velmi rozladilo.

O kauze vypnutí analogového vysílání Rádia Wave si můžete přečíst zde.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Jose

    Bohužel. S Wave je to těžké, zdá se, že do nové sněmovny už se Zelení nedostanou a že p. Liška se svojí iniciativou dohrál. V nové sněmovně po volbách už vůbec nebude zájem se o Wave starat. Jedině snad, že by tam pronikla česká pirátská strana a měla zájem o zmíněnou stanici, což myslím i měla, jinak už nevím, kdo by se tam Wave ještě zastal. Takže to vidím velice, velice špatně a zdá se, že stanice pro mladé, na FM v ČR, prostě nebude. Poděkovat myslím lze především jistému Paroubkovi, který zcela bezdůvodně odstřelil vládu v době předsednictví EU, jen proto aby ukojil své pološílené ego.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .