Pokračuje celoměsíční speciál Country Radia

country_kmitoctyKaždoroční akce „Březen – měsíc Country Radia“ stále pokračuje, tento týden se hraje až o 10 tisíc korun.

Do 25. března se v čase 7-17 soutěží ve hře Country Radia s názvem „Deset za deset tisíc„. Moderátor upozorní na start soutěžního kola ve vysílání. Posluchač, který se jako první dovolá na studiovou linku 2 510 24 510, může hádat názvy interpretů, kteří zazní v sestřihu deseti hudebních ukázek. Za každou správnou odpověď získá soutěžící 100Kč, uhodne-li všech deset ukázek, putuje k soutěžícím u 10 tisíc korun. Více informací na webu Country Radia.

DOPORUČUJEME: Country Radio vysílá volně na satelitu

V sobotu 26. března se od 10 hodin koná den otevřených dveří. Fanoušci mohou navštívit Country Radio v jeho sídle v Říčanské 3 v Praze 10 až do tří hodin odpoledne. Poslední březnový týden pak posluchačům nabídne písničky na přání od rána až do večera, v pondělí 28. března v čase 8-18, od úterý do čtvrtka potom v čase 8-24 si mohou posluchači posílat vzkazy a songy. Projekt Březen – měsíc Country Radia probíhá pravidelně každý rok.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .