Od pondělí nabízí Frekvence 1 „Práci snů

500nahodinuRádio Frekvence 1 od pondělí 30. srpna spouští novou soutěž, účastníci mají poslouchat tuto stanici v čase 7-15.

Už v pondělí odstartuje nová hra Frekvence 1 s názvem Práce snů. Posluchači se registrují pomocí SMS ve tvaru PRÁCE (mezera) JMENO (mezera) ADRESA na číslo 90 012 10 (cena SMS je 10 Kč). Vybraný posluchač musí pečlivě poslouchat vysílání Frekvence 1, kdykoli během doby 7-15  mu může zavolat moderátor a zeptat se ho na cokoli, co právě proběhlo vysíláním (odehraná píseň, informace ze zpráv a jiné). Odpoví-li správně, získá 500 Kč a ve hře může pokračovat. Při prvním hovoru musí na otázku „Tady je rádio Frekvence 1. Co právě děláte?„, odpovědět „Poslouchám rádio Frekvence 1.“ Jakmile jednou odpoví špatně, ve hře končí. Na webu Frekvence 1 najdete kompletní herní řád, pro úplnost uveďme, že stejnou hru uvedla i regionální rádia Jizera či Kiss 98.

SELF-PROMOTION: SKVĚLÁ PRÁCE FREKVENCE 1

Připomeňme, že Frekvence 1 v polovině srpna uvedla nový zvukový obal, ten se natáčet v Bruselu. Hlas patří známé české zpěvačce Dashe. To ovšem není jediná novinka ve vysílání, noční proud 22-23 nově přináší od 9. srpna pořad „Erotická osvěžovna“ s moderátorem Mírou Michálkem a „sex koučem“ Julií Poupětovou, posluchači volají dotazy týkající se sexu. Frekvence 1 se navíc stala mediálním partnerem Českomoravského fotbalového svazu. Připraveny jsou informace a rozhovory s hráči (každé pondělí ve Sportbaru Aleše Valenty), ale i pohled do zákulisí. Ve vysílání se samozřejmě vyhrávají vstupenky.

K TÉMATU: Rádio Frekvence 1 ode dneška s novou grafikou

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .