Noční Radiožurnál ve vysílání šestkrát týdně

radiozurnal_rijen2SCHÉMA UVNITŘ – Pokud o víkendu chodíte pozdě spát či naopak brzy vstáváte, dostane se vám živé vysílání.

Český rozhlas 1 – Radiožurnál od 3.října 2009 upravuje program v sobotních nočních hodinách. Nově se tak dočkáme šesti hodin živého vysílání týdně navíc. Každou sobotu od půlnoci až do páté hodiny ranní dělat společnost Noční Radiožurnál moderovaný Romanou Navarovou. Víkendový Ranní Radiožurnál s Danielou Karafiátovou přichází nově o hodinu dříve, než jak jste byli až doposud zvyklí, startuje úderem páté hodiny. Noční proud přinese mimo jiné možnost vyjádřit se k důležitým událostem dne stejně tak, jak jste byli zvyklí doposud.

V neděli se Víkendového Ranního Radiožurnálu dočkáte až v 6:00, předcházet mu bude pásmo repríz, více se dozvíte z přiloženého programového schématu. Zrušeny jsou reprízy rozhovorů s hosty Dopoledního Radiožurnálu. O víkendu je však můžete i nadále slýchat na vlnách ČRo 1 – Radiožurnál v 23:00, nedočkáme se ani repríz pořadů Kořeny; Design, architektura, stavebnictví či Zápisníku zahraničních zpravodajů (ZZZ), program ZZZ setrvává v premiéře v 10:00 a ten samý den v repríze v 22:00.

radiozurnal_schema

Nové víkendové schéma platné od 3.října. Srovnat můžete předchozí
i aktuální schéma. Modrá barva značí reprízy, žlutá živé vysílání.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .