Netradiční „PFko“ od Fajn Radia

fajn_silvestrVšem kamarádům a známým můžete letos díky Fajn Radiu popřát skutečně netradičně. Kromě přání chystá Fajn Radio další bohatý program.

Posluchači Fajn Radia mají možnost popřát do nového roku svým kamarádům, známým či partnerům originální formou – stačí napsat SMS ve tvaru FAJN (mezera) PF (mezera) JMÉNO KAMARÁDA/KAMARÁDKY a odeslat na číslo 900 06 03 (cena SMS jsou 3 Kč). Speciální přání spočívá ve speciálním hudebním „PFku“, upravená verze megahitu Duck Sauce – Barbara Streisand uvede posluchačská jména, znít bude ve vysílání na Silvestra a na Nový rok. Více informací na webu Fajn Radia.

SELF-PROMOTION: POŠLI ORIGINÁLNÍ PFKO PŘES FAJN RADIO

Rok 2010 začnou Fajn Radia bilancovat už 30. prosince, v čase 21:00-24:00 nastoupí taneční Party Time speciál s „mashupy“ nejlepších tanečních pecek. Poslední den přinesou Fajn Radia výběr nejlepších momentů z ranní show Fajn ráno (Marek Leština, Kamil Bílský, Jarda Slepička či 30 sekund slávy) a odpolední show Nekecej OnAir (Tomáš Zástěra a Tomáš Novotný, Fízlové českého éteru – Zubr s Blaženkou). Vrcholem večer se stane výroční Fajn paráda s Danem Rakaczkým a Robertem Gajderovičem v čase 20:00-24:00.

PSALI JSME: iPhone patří mezi marketingové jistoty, Fajn rádiím přinesl masovou odezvu

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .