Na Hitrádiu Orion zasedá Rada starších

radastarsichAUDIO UVNITŘHitrádio Orion spustilo nový formát Rada starších, hlavní roli v této rubrice sehrají ti nejmenší.

Nový pořad Hitrádia Orion přináší věci neslýchané, tedy alespoň takto představuje programový koncept Rada starších, který se poprvé objevil na vlnách stanice v pondělí 8. března 2010. Děti z různých míst regionu budou odpovídat na rozmanité otázky reportérů Hitrádia Orion.

POSLECHNĚTE SI: Co dělá starosta? (8. března 2010)

V prvním týdnu (8.3. – 11.3.2010) odpovídají na záludné otázky (například co je to Tatrovka či co dělá pan starosta) děti z Mateřské školy v Kopřivnici. Nový pořad Rada starších můžete na Hitrádiu Orion ladit ve všední dny mezi 07:00 – 09:00 a odpoledne v čase 14:00 – 15:00 si pak můžete poslechnout to nejzajímavější.

Autor článku:

Komentáře (3)

    1. Jaroslav Eret

      Dobrý den unás na Hitradiu Dragon se také vysilá Rada starších a moc se mi to libí ahoj Jarda Eret z Habartova u Sokolova

  1. Václav Kadlček

    Jako bych přesně tenhle název někde dřív slyšel. Beztak to okopírovali od Času- klacci kolky z naší školky. Licenčky je nutí dodržet mluvené slovo, ale nezáleží, jak lehce se k němu dostat. Zbytečný článek tady, kdo chce polouchat děcka ať si zapne čro 2 Praha Domino, to bych dodal nakonec tohoto propagačního článku.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .