Na Hané pokračuje Léto plné megahitů, jde se i do ZOO

hana_veverkaAUDIO UVNITŘ – Díky Rádiu Haná můžete jít od tohoto týdne s celou rodinou do ZOO zcela zdarma, nechybí letní playlist plný megahitů.

Rádiem Haná můžete jít zdarma do ZOO na Svatém Kopečku. Každé ráno se v Ranním jamu, který od července moderuje nově Lukáš Kobza, vyhrávají volné vstupenky. Úkolem soutěže je poznat hledané zvíře z olomoucké ZOO.  Soutěž vychází ze známého konceptu „Tajemný zvuk„.

SELF-PROMOTION: NEJLEPŠÍ ZVÍŘECÍ VÝBĚR NA HANÉ

Každou hodinu pouští Rádio Haná v ranní proudu audio ukázky, na webu najdete nápovědy v podobě rozostřených obrázků. Jakmile budete znát správnou odpověď, pište SMS ve tvaru HANA (mezera) ZVUK (mezera) NÁZEV ZVÍŘETE (mezera) VAŠE JMÉNO A ADRESA a to vše odesílejte na 900 09 06 (cena SMS je 6 Kč). Vyhrává první správná SMS. Moderátor přidává navíc ve spolupráci se ZOO bližší informace a zajímavosti o hledaném zvířeti.

K TÉMATU: Rádio Haná připravuje na léto řadu novinek

Léto se na Rádiu Haná nese v duchu sloganu „20 tisíc megahitů„, stanice tak prezentuje širokou škálu nabízené hudby s podtitulem „Nejvíc hudby celé léto„. Doplňme, že stanice dlouhodobě v pracovní době neopakuje ani jeden song. Ve vysílání i nadále slýcháte letní informační servis (10:51, 14:51 a 17:51) a nechybí ani další soutěže. V pondělí se například hrálo o volné vstupenky na koncert zpěvačky Pink. Chybět ale nebudou ani víkendové speciály, ten poslední přinášel lístky na film Shrek 3D.

SELF-PROMOTION: 20 TISÍC MEGAHITŮ NA HANÉ

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .