Na ČRo 2 – Praha nejen cestovatelské Jak to vidí

praha_exkluzivneLetní vysílání druhého programu Českého rozhlasu nadále uvádí letní speciál diskusního pořadu Jak to vidí. Od července se ve vysílání rovněž cvičí.

Názory osobností v pravidelné půlhodince Jak to vidí se přes léto na ČRo 2 – Praha mění na cestovatelský speciál. Každý všední den v čase 8:30-9:00 na vlnách veřejnoprávního programu Praha můžete slýchat rozhovory s cestovateli, tento týden se podíváme k nám (Pavel Kudrna), do Indie (Petra Antošová) a Řecka (Jiří Kokmotos). Kompletní přehled hostů a záznamy předchozích dílů hledejte na webu ČRo 2 – Praha.

PSALI JSME: Změny na ČRo 2 budou postupné

Připomínáme, že od 1. července se ve všední dny v 7:07 cvičí ranní rozcvička se Stanislavou Dufkovou. Na internetové stránce ČRo 2 – Praha najdete také video záznam, abyste cvičení názorně viděli.

Na 9. srpna je naplánována nová rozhlasová četba, která vznikla v jihlavském studiu ČRo Region. Autorem četby ČRo 2 – Praha je tentokrát Arto Paasilinna, konkrétně jeho Krátká paměř pana rady. „Hlavím hrdinou je starý sklerotický muž Taavetti Rytkönen, který se jednoho dne ocitne uprostřed helsinské křižovatky. Neví kdo je, jak se jmenuje, kde bydlí a kam jde. Naštěstí se ho ujme o generaci mladší taxikář Seppo Sorjonen a oba muži pak s balíkem staříkových peněz podniknou bláznivou pouť po celém Finsku,“ anoncuje ČRo 2 – Praha. Pětidílnou četbu uslyšíte od 9. srpna vždy po 22:05. V režii Pavla Palouše účinkují Zdeněk Držel a František Mitáš (herci Horáckého divadla Jihlava). Více informací na webu ČRo 2 – Praha.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .