Léto na Dance Radiu nejen ve znamení výročí

dance_5letLéto ve vysílání Dance Radia je nabité, pokračují originální party na parníku, nechybí pravidelné taneční akce a další off-air akce.

Pro fanoušky Dance Radia a taneční hudby je připraveno na letošní léto celkem šestnáct výpravných večírků na palubě plovoucího parníku Tyrš. Vyráží se také tento pátek 30. července ve 20:00 z Prahy, konkrétně z Rašínova nábřeží. Těšit se můžete na muziku od devadesátých let až po součanost, navíc dorazí členové Baywatch.

K TÉMATU: Přichází Dance rádio – z internetu přímo do pražského éteru

Dance Radio poutá také na pravidelné taneční akce, na nichž spatříte vystoupení řady českých DJ’s, na akcích „At moss night“ a „Trancenavigation“ uvidíte i dvě zahraniční hvězdy. Tyto akce odstartovaly v poslední dubnový den a navštívit je můžete až do 17. září.

PSALI JSME: Poslechněte si jak vypadal konec Rádia DJ

V srpnu se pak můžete zúčastnit i další neméně zajímavé výjezdní akce Dance RadiaProvoněné léto s DanceRadiem se představilo už na začátku prázdnin, první výjezdní stejnojmennou akci jste mohli navštívit 24. července na Nové Źivohošti, druhá je naplánována na 7. srpna a to na pláži jezera Úštěk.

dance_baywatch

Poutač na párty na palubě parníku. Zdroj: www.danceradio.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .