LETNÍ AKCE RÁDIÍ – Zlín a Rock Max

zlin_rockmax_letoI letos pro vás mapujeme letní akce českých rádií. Na co zajímavého se můžeme těšit?

Na první červencové dny plánujeme velký přehled akcí, některé zajímavé akce se ale rozjíždí už teď. Tentokrát se zaměříme na Rádio Zlín a RockMax.

Rádio Zlín – Ještě lepší léto

Od pondělí 22.června přechází rádio Zlín do letního režimu. Profil charakterizuje slogan „Ještě lepší léto s Radiem Zlín„. K letním měsícům tak logicky přichází letní písničky, zazní minimálně čtyřikrát v hodině. Podle programového ředitele Rádia Zlín Martina Malúše se má jednat o to nejlepší, co v posledních letech vyšlo a lidé si tyto kousky spojili právě s letními měsíci.

Rádio Zlín spouští nový kmitočet 25.června 2009, více v aktualitě: Impuls a Zlín spouští dva nové vysílače

Naposledy v tomto měsíci přichází Rádio Zlín plnit vaše tajná přání, akce probíhá od února letošního roku. Více jsme psali v aktualitě zde. Akce s názvem Splň si svůj sen zastihla dva pány, kteří se chtěli odjakživa svézt v závodním autě. Jejich zážitky můžete poslouchat ve vysílání až do pátku, vždy v časech 7:40, 12:40 a 16:40.

RockMax – Letos letí

S příchodem léta startuje sezónní kampaň stanice RockMax s heslem „Letos letí ROCK MAX„. Pomalu ale jistě pokračují některé ze změn, kterými rádio prochází, obměnou prošel hudební archiv, zvukový obal a inovace zastihla webové stránky. Zde je velmi populární internetový stream Hard a Oldies. Moravské koncerty mapuje sekce „Kam vyrazit„. Zajímavé úlovky svých idolů pak mohou posluchači vystavit v sekci „Trofeje„, odměnou jim jsou dárky ve formě DVD či CD.

Co konkrétního se pak pojí s létem? „Slogan „Letos letí ROCK MAX“ se objevuje nejen ve vysílání formou nových promo annoncí a zvukových prvků, ale také na letácích a propagačních materiálech. Posluchači mají možnost získat vstupenky na největší koncerty a festivaly (Basinfire fest, Masters Of Rock, Rock Shock a spoustu dalších), ale také hodnotné dárky (drahou elektorniku, tónování autoskel, sportovní oblečení atd.) nebo víkendový pobyt v aquaparku pro 4 osoby,“ říká pro server RadioTV Martin Malúš. V srpnu se pak na posluchače chystají akce Barum Rally, Truck sraz a další. O dalších akcích informuje rádio na svém webu rockmax.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .