LETNÍ AKCE RÁDIÍ – Rádio Krokodýl

rk_b_4Pokračujeme v mapování zajímavých letních akcí českých rádií, dnes míříme do Brna.

Vzhledem k tomu, že rádio Krokodýl letos slaví neuvěřitelných 15 let, připravilo si pro své posluchače hned několik soutěží. Patrně největší je ta, v níž bude rozdáno celkem 600 tisíc korun, to vše v soutěži „Na Krokodýlu tečou prachy„. K získání části z celkové sumy mají posluchači poznat „Krokodýlí zvuky“, jednou ze šťastných vítězů je Kateřina Šebrová, odnesla si 64 500 Kč.

Během tohoto týdne navíc můžete potkat tým rádia Krokodýl v ulicích města Brno. Akce nazvaná „Padesátka Rádia Krokodýl – Za Brno bezpečnější“ se letos opakuje po loňském úspěchu. Už od pondělí hlídkují hostesky rádia Krokodýl a upozorňují na nutnost dodržovat předepsanou rychlost 50km/h, hostesky však upozorňují řidiče vskutku netradičním způsobem. Ukázku z akce najdete přímo na webu rádia.

Dotkne se nějak léto také hudebního playlistu? „V létě se posluchači Krokodýla můžou těšit na letní osvěžení v podobě letních hitů. Playlist Rádia Krokodýl obohatí pečlivě vybrané letní hity všech dob,“ – říká hudební šéf Rádia Krokodýl Jiří Wiener.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .