Lagardère chystá expanzi Evropy 2 a Rádia Bonton

fleischmannmalySpolečnost Lagardère se chce ucházet o nové vysílače pro své rádio Evropa 2. V rozhovoru pro aktuální vydání týdeníku Marketing & Media to řekl prezident společnosti Michel Fleischmann.

„Rada pro rozhlasové a televizní vysílání poslední tři roky Evropě 2 neuděluje žádné kmitočty, v domnění, že by mohla dosáhnout 70% pokrytí obyvatel. Navýšení (na 80% ve schválené rozhlasové diginovele, pozn.red.) souvisí se změnou metody výpočtu pokrytí. Chtěli bychom se proto nyní ucházet o některé kmitočty a získat nové vysílače,“ řekl Fleischmann v rozhovoru.

Šéf Lagardère dále prozradil něco k budoucnosti Rádia Bonton. „Chtěli bychom vytvořit programovou síť kolem Rádia Bonton. Zúčastnili jsme se veškerých licenčních řízení, která byla zajímavá pro rozšíření působnosti Bontonu, ale ani jednou jsme nebyli vyslyšeni. Nejvíce kmitočtů získalo za poslední dobu Rádio Čas a Rádio Beat. Doufáme, že nové složení Rady bude vnímat i naše potřeby,“ uvedl Fleischmann.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Jose

    Pravdou je, že Liberec 93,3 klidně Bontonu místo té atrapy nazvané Dobrý den, dáti mohli, to jsem klidně, za. Ještě bych byl proto, jim dát i tu Jihlavu nebo, kde se to ucházeli a nedostali to. Nic méně. Být panem Fleischmannem 2x si rozmyslím, co říkám. Tedy neotvírám si tlamu na Beat, když oni si pěstují svoji Evropa 2 Heavy pouze na NETu. Tedy nikdy neměli ani trošičku odvahy vylézt s rockem na FM. Naopak s drzostí sobě vlastní napadli rozhodnutí RRTV v Mostě, kde mělo startovat rockové GAMA rádio a do dnešního dne, k vůli nim nejede. Takže pozor na pusinku. Klidně další frekvence i E2, ale až si vyřeší ty 4 soudní spory, k vůli kterým už nějaký rok blokuje v ČR 4 frekvence. Do té doby ani ťuk. Žádný další bordel p.Flaschmanna. Doufejme, že současná RRTV zachová kontinuální chování, k firmě Lagardere, jako měl ta minulá RRTV. Až dokryje Beat ČR a E2 si vyřeší své soudy a nenejde se nikdo, kdo by chtěl na FM, prosím, potom mohou i něco zase dostat. Dokud nebudou vyřešeny, ony soudní procesy, pro Lagardere jednoznačně, STOP STAV.

  2. Pavel Šorf

    Další kmitočty,frekvence Radiu Evropě 2,Bonton ? Božínku,jen to ne.Starší Bonton byl rozhodně lepší.Radiu Evropa 2,Radiu Frekvenci 1 omezit frekvence,kmitočty.Votice 105,50 fm a Jeseník 99,30 fm má zatraceně velký výkon,stejně tak Jihlava.Nic proti Evropě 2,ale původní vysílání bylo lepší.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .