Jitka Pospíšilová posílí E2, Štěpán Sokol odchází

sokolPo krátké době odchází z moderátorského týmu E2 Štěpán Sokol, naposledy jej uslyšíte 31.8.2009.

Štěpán Sokol přitom v éteru Evropy 2 dlouho nepobyl, nastoupil v pondělí 9.února 2009, do Evropy 2 odešel z ústeckého Hitrádia FM, vyhrazen mu byl čas 12:00 – 15:00. O nové posile mluvil v rozhovoru pro RadioTV i ředitel Evropy 2 pan Petr Vladyka: „První změnou je rozšíření moderátorského týmu, od kterého si slibujeme „osvěžení“ vysílání v podobě nového „holčičího“ hlasu.“ V době rozhovoru ale nemohl být konkrétnější. Nyní už jméno nové posily známe. Stane se jí Jitka Pospíšilová.

Přečtěte si více:
Evropa 2 s novým programem
Evropa 2 od pondělí s novou posilou

Jitce Pospíšilové svěřilo rádio stejný čas, tedy 12:00 – 15:00. Přechází ze zlínských rádií, naposledy působila právě v Rádiu Zlín. Štěpán Sokol o svém dalším působení přemýšlí. Prozradil nám, že nové rádio si zatím nevybral. Práce za mikrofonem mu prý však asi chybět bude.

V rozhovoru pro server Super-Radio nová moderátorka řekla, jak se dostala k rádiu:  „Cesta byla docela krátká. Po ročním angažmá v Moravském divadle Olomouc, mě kolega herec Pavel Doucek (pro mě tehdá Pasáček vepřů – já hrála princeznu), dovedl do Rádia Pohoda a namočil mě do hodiny písniček na přání, to jsme moderovali spolu „jen tak“ ….a ejhle on se toho někdo chytil a já už tam zůstala.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .