Impuls osvěžil skladbu hodiny, chystá novinky

impuls_jezekTEASER UVNITŘ – Letos v srpnu provedlo Rádio Impuls několik úprav ve schématu vysílací hodiny, došlo i k osvěžení zvukového obalu. Od 6. září se chystá několik novinek.

V pondělí 23. srpna provedlo Rádio Impuls několik inovací v programové skladbě. „Důvodem bylo vnést do vysílání prvek  oživení a překvapení a celé vysílání zjednodušit a zpřehlednit,“ říká pro RadioTV Jiří Körber, programový ředitel Rádia Impuls. Doprava 007 se stává součástí zpravodajského bloku v celou a v půl (dříve mohli posluchači slyšet dopravní informace v 15. a 45. minutě hodiny). Posluchačům se tímto dostává kompletní informační servis. Přesun nastal i u rubriky Téma dne, posluchačská anketa se přesouvají na třičtvrtě (v ranním bloku bude i ve čtvrt), dříve přitom rubrika následovala po zprávách v celou.

PSALI JSME: Pokračuje soutěž Rádia Impuls „Úsměv je všude

V programu Rádia Impuls můžete slýchat hodinu Písniček z Impulsovic krabičky, denně v čase 9-10 hraje Rádio Impuls pouze českou klasickou hudbu známou ze stejnojmenné rubriky, kterou slýchate zhruba ve 40. minutě vysílací hodiny. Zároveň proběhl refresh zvukového obalu, nové znělky a podkladovou hudbu získaly pořady Haló, tady Impulsovi, Fanda a jeho česká banda, resp. rubriky Doprava 007, Počasí a Téma dne.

TEASER: HALÓ, TADY IMPULSOVI

Už od 6. září obohatí Rádio Impuls ranní blok Haló, tady Impulsovi dalšími prvky. Hlavním lákadlem bude návrat stejnojmenné hry. Ta má být podle Impulsu „ještě lepší než kdykoli předtím, s prémií, která tady ještě nebyla„. Uveďme, že v minulosti nabízelo rádio prémii v podobě dvojnásobné, resp. trojnásobné výhry, milionu korun či nového rodinného domu za 2,5 milionu korun.

Posílení se dočká i ranní tým, Rádio Impuls každé všední ráno uvede populárního cestovatele Jiřího Kolbabu, Impulsovi si s ním budou povídat o jeho dobrodružných cestách. V programu zůstává i jeho víkendové cestování (sobota, neděle 13:45 a 18:45). Zuřivý reportér Aleš Růžička navíc obletí celou zeměkouli za pouhé dva týdny. Každé ráno se bude hlásit z jiného státu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .