Impuls, F1 a E2 budou nadále spolupracovat

rrmRegie Radio Music bude nadále zastupovat tři nejsilnější stanice českého éteru – Rádio Impuls, Evropu 2 a Frekvenci 1. Provozovatelé stanic se dohodli na prohloubení spolupráce.

Provozovatel Rádia Impuls (Londa s.r.o.) a mediální zastupitelství Regie Radio Music s.r.o. (RRM) se společně domluvili na pokračování a prohlubování dlouhodobé obchodní spolupráce. Dohoda zahrnuje spolupráci na prodeji rozhlasové reklamy, ale rovněž další komerční aktivity. RRM tedy bude nadále zastupovat tři nejsilnější stanice českého éteru. „Rádio Impuls je dlouhodobě základním stavebním kamenem našich obchodních produktů RRM. Další pokračování a prohloubení spolupráce je pro nás velmi cenné a zajišťuje významné synergické výhody pro Impuls, Frekvenci 1 a Evropu 2,“ říká Michel Fleischmann, prezident Lagerdere Active ČR a jednatel RRM.

RadioProjekt IV. Q. 2010 + I. Q. 2011: Posluchači tráví se svým rádiem téměř 3 hodiny

Jiří Hrabák, generální ředitel Rádia Impuls, dodal, že ačkoli je poslechovost přes 2 miliony skvělým východiskem, k úspěchu „je nezbytná podpora silného rozhlasového zastoupení a stabilní spolupráce s ním„. Michal Beran, obchodní ředitel RRM, kometuje situaci následovně:„Dosavadní výborná spolupráce mezi našimi rádii se dále prohlubuje a to je dobrá zpráva především pro zadavatele rozhlasové reklamy, kteří mohou skrze naše týmy využívat vysoce funkčního zásahu v nacionální reklamě i v regionech.“ Zároveň, že Rádio Impuls jako nejsilnější rádio v ČR pomáhá RRM vytvářet nejsilnější mediální produkty v ČR.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .