Hitrádio Vysočina hledá nej hit uplynulých 15let

radiovysocina_hit15AUDIO UVNITŘHitrádio Vysočina hledá od tohoto týdne největší hit uplynulých patnácti let, akce probíhá k chystaným 15 letům existence stanice.

Každý den se na Hitrádiu Vysočina hledají ty nejlepší songy od roku 1995 až do součanosti. Patnáct let oslaví Hitrádio Vysočina 9. října 2010, a právě proto s posluchači pátrá po tom největším hitu. Každý týden se bude stanice věnovat právě jednomu roku, každou druhou hodinu ve vysílání zazní jeden hit z roku, který na daný týden připadl.

POSLECHNĚTE SI: JINGL HIT PATNÁCTILETÍ

V této souvislosti je připraven večerní speciál dvojice moderátorů Pavla Bláhy a Jirky Doležala, ti ve všední dny v čase 20:00 – 21:00 zahrají nejlepší mix hitů. Aktuálně mapují rok 1995. Na webových stránkách Hitrádia Vysočina je připraveno hlasování. Po celou dobu navíc stanice náhodně vybírá hlasující, jenž nakonec získají tričku s motivem Hitu patnáctiletí. Vyvrcholení nastane v předvečer narozenin 8. října 2010 v Kulturním domě v Jihlavě, kde se uskuteční narozeninová párty pro posluchače s vyhlášením největšího hitu.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .