Gama Radio připravuje nový projekt

gama_radiorockuDOPLNĚNO – Mostecké Gama Radio plánuje ještě více monitorovat regionální hudební scénu, v přípravě je speciální internetový projekt.

Gama Radio má zájem o nahrávky a videoklipy, resp. záznamy z koncertů. Tímto krokem chce ještě lépe zmapovat regionální scénu. Napomoci tomu má nový internetový projekt Ukažte se. Speciální projekt nabídne videoklipy, interpreti se dostanou i přímo do vysílání. Klipy a odkazy posílají zájemci na klipy@gamaradio.cz. Připomeňme, že regionální hudbě se rockové Gama Radio věnuje zejména ve středu, tento den tradičně patří právě regionálním kapelám.

K TÉMATU: Gama Rádio otevírá hospodu – plnou rocku a vlastního piva

Už tento pátek v 21:00 se začíná další Gama Rockotéka s Petrem Říbalem, která se koná v Gama Hospodě, o níž jsme blíže psali v samostatné aktualitě. Vstupné na pravidelné akce činí 50 Kč.

DOPLNĚNÍ

Přinášíme další informace o programové nabídce Gama Radia. Celé září věnuje Gama Radio legendě rockové hudby Jimimu Hendrixovi. Důvodem je výročí jeho úmrtí, to si připomínáme 18. září. A právě pondělní bluesové pořady Modré pondělí (20:00) se budou této legendě věnovat, pořad pravidelně připravuje PaeDr. Václav Netolický. První díl Splašené kůzle na cestě jste mohli slyšet 6. září, o týden později je naplánován program s podtitulem Festivalový démon, následují K vrcholu a do věčnosti, poslední díl věnovaný Jimimu Hendrixovi  nese název Žáčci a kopíráčci. V říjnu jsou pak pondělní speciály věnovány Janis Joplin (od 4. října).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .