Gama Radio: Modrý pondělí s Janis Joplin celý říjen

janis_joplinCelý říjen patří na vlnách Gama Radia legendě rockové hudby Janis Joplin, v pondělí 4. října uběhne 40 let od jejího úmrtí.

Říjnové pondělky se ponesou ve znamení Janis Joplin, pondělní bluesové pořady Modré pondělí začínají tradičně ve 20:00, pořady pravidelně připravuje PaeDr. Václav Netolický, odborník na blues a rock. První nese název „Prasátka z Port Arthuru“ aneb bluesové oťukávání. Druhý díl je připraven na 11. října s podtitulem „S velkým bráchou„. Třetí díl o životě a hudbě Janis Joplin odvysílá Gama Radio 18.10, jmenovat se bude „Vesmír plný blues„. Poslední Modré pondělí (25.10) ponese podtitul „Perla se dotkla nebe„.

K TÉMATU: Gama Radio připravuje nový projekt

To ovšem stále není vše, jak RadioTV.cz informoval Martin Knol, programový ředitel Gama Radia, stanice nachystala další lahůdky: „Dále jsme pro připomenutí této výjimečné zpěvačky připravili na neděli 10. října desku Janis Joplin – In Concert z roku 1972.“ Celé album uslyší posluchači bez reklam a jakéhokoli jiného přerušení, premiéra je v neděli 10. října ve 12:00, repríza se chystá na ten samý den ve 22:00. Pravidelná rubrika nese název Nedělní album.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .