ČRo spustil nové mobilní rozhraní

cro_telefonCeloplošné i speciální stanice ČRo nyní můžete poslouchat na všech mobilních telefonech s připojením Wi-Fi nebo s datovým paušálem. Nové rozhraní mobilního webu ČRo umožňuje poslech na každém mobilním telefonu s datovým připojením.

„Rozhodli jsme se poskytnout nejlepší mobilní prostředí pro fanoušky speciálních aplikací, ale i pro jejich odpůrce. Po úspěchu našich aplikací pro iPhone a telefony se systémem Android jsme teď naopak vytvořili jakousi „antiaplikaci. Vycházíme tak vstříc velkému množství uživatelů, kteří si nechtějí zatěžovat svůj přístroj stahováním dalších aplikací a nebo jim to jejich mobil ani neumožňuje,“ říká ředitel ČRo Internetu Alexandr Pícha.

DOPORUČUJEME: Prix Bohemia Radio 2011 minulostí, uděleny též ceny za self-promotion

Nové mobilní rozhraní Českého rozhlasu poskytuje podle svého vyjádření „nejširší možnosti internetového poslechu ze všech českých rádií„. Poslech celoplošných a speciálních stanic ČRo na mobilu si můžete zvolit ve formátech MP3, AAC a WMA. U každého formátu jsou vysvětlující články, v případě obtíží můžete přes formulář zaslat žádost o pomoc. Mobilní web ČRo i jeho nové mobilní rozhraní vyvinuli programátoři Českého rozhlasu bez externích nákladů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: