Celý víkend na Hané nejlepší megahity z archivu

hana_vyberAUDIO UVNITŘRádio Haná připravilo na tento pro své posluchače výběr největších hitů součanosti.

Společně s Rádiem Haná můžete tento víkend zrekapitulovat největší singly současnosti, jmenujme například Lady Gaga (Paparazzi) nebo Robbieho Williamse (Bodies) a mnoho dalších. Během víkendu navíc ve vysílání uslyšíte i hanáckého hudebního odborníka Romana Pachtu, představí vám nová jména interpretů, které za posledních pár týdnu nasadilo Rádio Haná do vysílání. Roman Pachta pravidelně připravuje hudební rubriky věnující se hitům 80. a 90. let, k tomu přidává i další zajímavosti k současným „Hitům číslo 1„.

SELF-PROMOTION: VÍKEND S MEGAHITY Z ARCHIVU RÁDIA HANÁ

Speciální víkend s největšími hity však není jedinou pozvánkou k vysílání a akcím Rádia Haná. Letos se koná 12. ročník Sletu čarodějnic, který pořádá Spolek Plumlovských nadšenců za mediální podpory Rádia Haná. Akce se koná 30. dubna od 17:00 v zámku Plumlov, na programu jsou třeba Čarodějná školka (vystoupení dětí z mateřské školy), šermířské vystoupení, soutěž o nejkrásnější čarodějnici. V závěru budete svědky pálení čarodějnic, po němž následuje koncert skupiny NOVIOS, vstupné je dobrovolné. Více informací hledejte na webu Rádia Haná.

Celý víkend pak Rádia Haná přináší aktuální informace spojené s tradiční výstavou Flora Olomouc, dozvíte se aktuální informace o dopravě, ale i mnohem více. Web Rádia Haná navíc nabízí i mnoho tipů na jarní výlety.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .