Blaník o víkendu s lyžovačkou a Baronem Prášilem

moninecRádio Blaník zve všechny své posluchače na sobotní lyžování na Monínci, v rádiu navíc bude víkend vyhrazen Baronu Prášilovi.

V sobotu 20. února je pro celou rodinu připraveno zábavné odpoledne, s Rádiem Blaník můžete zamířit do středočeského lyžařského areálu Monínec. Je zde čtyřsedačková lanová dráha Poma s délkou 1200 m a přepravní kapacitou 2400 osob/hod. Obsluhuje 1200 m dlouhou červenou sjezdovku, která je v celé délce zasněžována technickým sněhem a osvětlena pro večerní lyžování. Více informací najdete na webu Rádia Blaník.

PSALI JSME: Blaník oslaví s Vláďou Hronem posluchačské jmeniny a rozjede se přímo za nimi

Tříhodinová akce začíná v 13:00, těšit se můžete na řadu soutěží o dárky, k svátku vám popřeje nový moderátor Rádia Blaník Vladimír Hron v Abecedě jmen a čekají vás i hudební vystoupení. Odpolednem vás kromě Vládi Hrona provedou i další moderátoři stanice, své nejznámější písničky představí Jakub Smolík.

moninec_blanik

Pro zvětšení klikněte myší.

O tomto víkendu navíc přijde na vlny Rádia Blaník Baron Prášil, celou sobotu a neděli mohou posluchači vyhrávat volné vstupenky na stejnojmenný muzikál. K tomu všemu nebude chybět ani tradiční CD a logicky na něm najdete album plné písniček z muzikálu. Stačí pozorně poslouchat víkendové vysílání Rádia Blaník a výhra může být i vaše. V průběhu soboty a neděle se navíc dozvíte i něco více o chystaném projektu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .