Babyboom Frekvence 1 je minulostí, vrací se Xaver

babyboomV pondělí 3. března 2008 rozjela Frekvence 1 zcela nové programové schéma. S ním přišel i Babyboom.

Pořad nejen o dětech s názvem Babyboom po necelých dvou letech končí. Spolu s ním odchází z vln Frekvence 1 i známá televizní tvář – Tomáš Krejčíř, ten s rádiem Frekvence 1 zahájil spolupráci 4.června 2008. V programu původně nahradil Laďku Něrgešovou, v té době odešla na mateřskou dovolenou. Dvouhodinový blok Babyboom (se sloganem „Víc ze života“) se zabýval populační explozí uchvacující Českou republiku. Proč byl pořad zrušen? „K ukončení pořadu Babyboom nás vedly neuspokojivé výsledky poslechovosti,“ sdělila serveru RadioTV Radka Pilzová, tisková mluvčí skupiny Lagardére Active ČR.

V čase 12:00 – 14:00 ho nahradí formát nový. Do hlavního vysílacího času se vrací Luboš Xaver Veselý. S Frekvencí 1 spolupracuje od září roku 2002, jeho talk-show Křížový výslech byla svého času jedním z nejposlouchanějších pořadů. Zastihla jej však stagnace, od ledna 2009 přišla náhrada v podobě ranní show Den začíná v osm s Těžkým Pokondrem. L.X.Veselý přesídlil na pozici moderátora víkendového Pressklubu Frekvence 1. Nyní dostává navíc čas od pondělí do pátku.

Nová dvouhodinovka nese jednoduchý název – Xaver na Frekvenci 1. Novinka má přinést atraktivnější témata, věnovat se bude především televizím, jejich programům a zákulisí. Xaver využívá svých kontaktů na známé osobnosti. V prvním vydání (pondělí 21.12.) se řešilo téma: „Kdo má větší šanci uspět ve světě showbusinessu, M.Chodúr nebo M.Šmajda?“ Do debaty se kromě posluchačů zapojily i osobnosti jako Petr Novotný, režisér Jiří Adamec a další.

Přečtěte si rozhovor s ředitelem Frekvence 1:
Miroslav Škoda: “Když máte obavy, nikdy nic nezměníte.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .