Prima by nejspíš nejraději zrušila dobu mezi 19:30 a 20:00 aneb Co takhle koťátka?

chuvakpohledanimalaVIDEO UVNITŘ – Česká komerční dvojka TV Prima bojuje s časem mezi půl osmou a osmou hodinou večerní. Už druhé kolečko si v tomto čase odbývají američtí Přátelé. Na konci srpna končí i toto a Prima nasazuje jeden z nejhloupějších výtvorů v oblasti sitcomů – Chůvu k pohledání.

TV Prima by nejspíš nejraději vypnula mezi 19:30 a 20:00 elektrický proud na území celé České republiky. Tato půlhodinka je pro ni zakletá. Po smělém útoku, kdy na tuto dobu nasadila hlavní zpravodajskou relaci, aby ta konkurovala Televizním novinám na Nově, se po krátké době stáhla pokorně zpátky před sedmou večerní. Prima to zkusila s jinou strategií, která se stala zajímavou alternativou zpravodajským blokům na Nově a ČT1. Sitcom délkou vyhovuje a Přátelé jsou přece kult. Jenže, co po nich? Pro jistotu Přátelé ještě jednou.

I druhé kolosinkovskykresba se chýlí ke konci a na Primě zase řešili, co s prokletou půlhodinou. Místo nějaké snahy o kreativní řešení ji zaplácli prvním,co jim přišlo pod ruku. A tím je nepovedený sitcom z roku 1993 Chůva k pohledání. Ten odstartuje prvním dílem 30. srpna.

Nechci zde vyjmenovávat všechny seriály, které jsou třeba i starší, ale určitě kvalitnější. Spíš mě zaráží ta bezmoc a rezignace. Možná by na Primě mohli nakoupit kupu koťátek jeden koš a dvacet minut přímého přenosu by bylo na světě. Diváci by mohli deset sezón sledovat, jak zvířata rostou (trochu by to připomínalo film Truman show) a Nova by se se svými „zvířátky na závěr“ mohla jít zahrabat.

Pro inspiraci. Co všechno kočky zvládnou…

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .