Krásné ženy okupují televizi Nova

novanoveNejnovější programové novinky nejsilnější tuzemské komerční stanice ovládl ženský element. Pěkné jarní počasí posledních týdnů dokázalo pánům zpříjemnit pobyt na ulicích i dalších veřejných místech díky pohledům na méně zahalené dámy než tomu bylo v zimních měsících. Pokud by se venku opět ochladilo, nemusí muži začít trpět trudomyslností. Potěšit je může jejich televizor. Na atraktivní dámy na své obrazovce totiž výrazně vsadila TV Nova.

Televizní komerční jednička přehršlí novinek v probíhající jarní sezóně neoplývá. Proto každá i menší úprava v zavedeném programovém schématu přitáhne pozornost. V minulých dnech se takové zprávy objevily hned dvě. První z nich se týkala nováckého zpravodajství, do jehož hlavních večerních zpráv se po půlroční mateřské odmlce vrací moderátorka Lucie Borhyová. To se všeobecně očekávalo, avšak její návrat přinesl i další navazující změny v obsazení hlasatelských pozic, které tak předvídatelné nebyly. Po vzoru některých zahraničních stanic se v Odpoledních Televizních novinách nově objevila čistě dámská moderátorská dvojice Renata Czadernová a Kristina Kloubková-Bastienová.

Tato volba potvrdila již z předchozích kroků rozeznatelnou pravdu, že nejlepší kvalifikací pro obsazení moderátorského postu v nejsledovanějším tuzemském zpravodajském pořadu není novinářská praxe, ale úspěch v showbusinessu či aspirace na titul královny krásy. I druhé obohacení programu Novy se nese ve znamení krásné ženy. Uhrančivá herečka Markéta Hrubešová bude od konce tohoto měsíce provázet kulinářskou show Tescoma s chutí. Vysílat se bude každý den dvakrát ve Snídani s Novou a v repríze i v odpoledním slotu.

Pánská část publika se tedy při nezáživném receptu či nezajímavé reportáži ve zprávách může těšit alespoň na příjemný pohled na průvodkyně jednotlivých pořadů. A na jakou lahůdku v nejbližší době Nova naláká opačnou polovinu publika? Vytáhne kalibr nejtěžší – přímo samotného Mistra Gotta. Dámy si ho ale užijí jen jednorázově a to v dokumentu režisérky Olgy Špátové Fenomén Gott, který poběží v sobotním prime time od osmé hodiny večerní. Karel sice dámy oblaží jen po jediný večer, ale pořad zato shrne do necelé půldruhé hodiny celý uplynulý rok slavíkova života.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: