Dezertuje Miloš Knor na Primu?

milosknormalyKdyž jsem se startem nové televize Barrandov jednu z její vlajkových lodí hodnotil devíti body z deseti, mýlil jsem se. Dnes bych jí dal plný počet. Z Knor Timu se stala legenda televizní zábavy… aspoň pro mě.

Bohužel peoplemetry tomu chtějí jinak. Televize Barrandov vkládala do satirické půlhodiny velké naděje a patřičně se s tímto formátem pyšnila. Neměla se zač stydět, vynikající pořad. Z počátku dostávala stanice ohlasy jedině pozitivní, pořad vzbudil značnou odezvu. Jakmile TV Barrandov vstoupila do peoplemetrového měření, zjistilo se, že pořad je málo sledovaný. V září jej určitě neuvidíme. Janis Sidovský v pondělí na chatu regionálního Deníku odpověděl na otázku, co bude s panem Knorem: „Nový Knortime se v podzimním schématu neobjeví, ale je možné, že se s Milošem Knorem setkáte v jiných formátech. Měl by doprovodit Zuzanu Bubílkovou na Zemi živitelce, kde se 28.8. koná prezentace její Politické střelnice a TV Barrandov.“

Dobré formáty se ale neztratí. Miloš Knor se pokouší dostat na obrazovky televize Prima, kde kdysi začínal se svou talk-show například Jan Kraus (Sauna; Další, prosím!). Informaci sdělil „svým přátelům na Facebooku„, který jsem si neochotně zřídil, nyní jsem za to kvůli této informaci rád. „Camarádi a camarádky. Potřebuji na příští týden 12.8. a možná i 13.8. vaši podporu a vaše úžasné reakce, při natáčení nového (pilota) pořadu na TV Prima. Natáčet se bude v Praze, vždy od 10.00 do 12.00 hodin. Kapacita studia je omezena jen na cca. 20 míst!!! Spoléhám na vaši pomoc a předem děkuji!!!“ Uzávěrka byla minulou neděli. Miloš Knor svým fanouškům nedávno přes komunitní web Facebook poskytnul letní bonbónek – prázdninový mini-díl. K vidění je zde:


Letní vydání KnorTime, tentokrát pouze na webu

Jsem upřímně velmi zvědav, každopádně jedině ocením, když se Miloš Knor dostane na TV Prima. Je sice pravda, že poslední díl natáčený před živým publikem měl své mouchy, stále se držel alespoň ve výborném standardu. Doufám v úspěch pilotního dílu. Zdá se, že Prima své programové schéma oživí. Mirka Čejková možná dostane nový magazín (anebo to dopadne jako v případě Pavly Charvátové na TV Nova, i pro ni hledali vhodný formát, který nakonec nenašli, nakonec musela odejít). A s vysokou pravděpodobností obohatí tým Primy i Bára Tachecí, jež končí na Z1. Inu „malé“ televize něco objeví a velké se s chutí přidají. Pokud se Miloš Knor dostane na Primu, budu jedině rád. Konec jeho pořadu by byl velkou ztrátou.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .