SeeJay Rádio s vlastní aplikací pro iPhone a Android

seejay-apple-android-logoTaneční SeeJay rádio se hodlá aktivněji prosazovat ve světě mobilních platforem. Majitelé iPhonů nebo smartphonů s operačním systémem Android můžou vyzkoušet aplikaci, která je ušitá na míru pro posluchače tohoto internetového rádia.

SeeJay Radio na zařízeních od Apple

seejay-player-appleFanoušci taneční muziky si teď SeeJay můžou naladit na všech iPhone a iPod. Od minulého týdne na SeeJay narazíte také v zařízeních fungujících na systému Android. Dance Music Only a své oblíbené pořady si tak můžete dávat na každém kroku. Jako řada dalších rádií, i SeeJay Radio je k sehnání na Apple Store. Aplikace je zdarma. Po stažení a nainstalování se na ploše vašeho iPhone ne Ipodu objeví oranžová ikonka. Po spuštění se otevře stylový player, který je velmi jednoduchý na ovládání.  V aplikaci nechybí prolink na web SeeJay Radia (www.seejay.cz) a informace o názvu skladby a interpretovi.

SeeJay Radio na Androidu

Android používají telefony od firem Samsung, LG, HTC, Sony Ericsson, Motorola aj. Kromě přístrojů od Apple se tak SeeJay Radio dostává do všech telefonů, které jsou velmi oblíbené mezi uživateli. Stažení je velmi jednoduché a zdarma na Android Market. Postup stažení je stejný, jako v předchozím případě. Aplikace má stejný design i funkce.

SeeJay Radio ve svém vysílání posluchačům nabízí mix taneční muziky (Dance, Euro Dance, House, Progressive, Electro) a porci zajímavých informací v originálních pořadech. Jde o dynamické internetové taneční rádio, které se zaměřuje na moderní trendy, a to jak v hudební tak i v informační rovině. Velký důraz klademe také na podíl živě míchaných setů ve vysílání. SeeJay Radio vysílá také řadu prestižních Radioshows. Více informací a podrobnosti najdete na www.seejay.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: