Radio Proglas upravilo webové stránky, od října též stránky pro děti a se zprávami

proglas_perex_velke

Začátkem října provedlo křesťanské Radio Proglas redesign svých webových stránek www.proglas.cz. Původní internetová adresa nabízí novou grafiku, kromě nového vzhledu však podle vyjádření stanice získává návštěvník snadnější orientaci a dvě zcela nové sekce – Junior pro nejmenší posluchače a Zprávy o informací z křesťanského života. Po třech letech se tedy představila nová grafická tvář.

Na designu se pracovalo čtvrt roku

Návštěvníci webu Radia Proglas najdou od října upravenou internetovou prezentaci křesťanského rádia. Práce redaktorů a techniků rádia trvala zhruba tři měsíce, stanice spolupracovala se společností Vizus: „Když jsme hledali, kdo by povýšil naši postarší webovou prezentaci Radia Proglas na novou úroveň, zastavili jsme se u společnosti VIZUS.CZ. Vizus totiž výhodně spojuje nabídku registrátorství domén, pronájmu serverové kapacity na páteři a vývojových a programátorských prací,“ říká Martin Holík, ředitel Radia Proglas.

PSALI JSME: Teleko zprovoznilo DAB na severní Moravě a ve Slezsku

Ve spolupráci s Vizusem jsme nejvíce ocenili ochotu chápat specifickou problematiku naší společnosti, schopnost na základě tohoto pochopení vytvořit a společně dopracovat model stránek a rozumně rozfázovat jejich stavbu. Vizus přitom dokáže nechat zákazníka „přijít na to, co sám chce“, a to na partnerské úrovni. Vizus je dobrým partnerem,“ doplňuje ředitel Radia Proglas.

proglas_webNový web Radia Proglas, screenshot: RadioTV

Nový web Proglas myslí také na děti

Po více než třech letech představilo Radio Proglas přehlednější a barevnější stránky. Mírně odlišná struktura má za cíl „snadné a rychlé nalezení požadovaných informací„. „Radio pro vlídný domov“ ovšem nepřipravilo pouze nový vzhled. Součástí stránek www.proglas.cz jsou nové plnohodnotné weby. Samotná domovská stránka je laděna do tmavě modré barvy. Již delší dobu navíc funguje samostaný zelený web hudba.proglas.cz.

NENECHTE SI UJÍT: Jak naladíte rádio když nemáte přijímač?

Od října pak Radio Proglas informuje nejmenší posluchače prostřednictvím oranžových stránek junior.proglas.cz. Součástí jsou informace o pořadech Radia Proglas, aktuální zprávy či „Barvínkův zpěvník“. Poslední novinkou je světle modrý web zpravy.proglas.cz. Návštěvníci zde najdou zprávy týkající se křesťanského života.

Z ARCHIVU: Jaké to je, když jedno rádio končí a druhé začíná?

Věříme, milí návštěvníci, že si na nový design brzy zvyknete a že vám weby budou sloužit ještě lépe, než doposud, že budete novou tváří stránek osvěženi; i to bylo naší snahou a smyslem změn. Pracovníci a spolupracovníci Proglasu přejí sobě i uživatelům, ať weby rodiny proglas.cz slouží k dobrému,“ uvedlo Radio Proglas v oficiálním prohlášení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .